Teenused

Taaskasutuskeskus

Taaskasutuskeskus asub Nurme tn 7  ja on avatud tööpäevadel 8.00-16.00

Keskuses võetame vastu puhtaid ja kasutuskõlblikke asju. Kogutud esemed sorteerime, vajadusel korrastame ja suuname uuesti ringlusse. Kasutuskõlblikud esemed müüme soodsate hindadega kohapeal keskuse kulude katteks, osa esemeid läheb annetustena abivajajatele (näiteks tuleõnnetuses kannatanutele) koostöös Jõgeva sotsiaalosakonnaga.

Meie kaudu leiavad Teie asjad endale uue kodu, väärtustades seeläbi taaskasutust ning säästes keskkonda.

Keskusesse on oodatud kodusisustus (kodutekstiil, lambid, toidunõud jne), igasugune töötav kodutehnika, kõikvõimalikud hobikaubad, mööbel, terved ja puhtad riided ning jalanõud. Suuremõõtmelistest asjadest võib teha fotod ning tuua need meile.

Kuna keskuse ruumid on väikesed, siis palume suuremõõtmeliste asjade äraandmine eelnevalt kokku leppida telefonil 5552 0345 – Hannes Härma või 5552 0346 – Helve Härma. Sama tuleks teha ka siis, kui leiate, et Teie värvi ülejäägid on veel kasutuskõlblikud.

Tule vabatahtlikuks

Liitu meiega parema tuleviku ja ilusama elu loomiseks

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Dui vivamus arcu felis bibendum ut tristique et egestas quis.