Jõgeva Valla Hoolekandekeskus

Me kasvame koos

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Dui vivamus arcu felis bibendum ut tristique et egestas quis.

50

Abistatavaid

5

Asukohti

14

Teenuseid

18

Töötajaid

Oleme valla hallatav asutus, Jõgeva Valla Hoolekandekeskus

Keskuse eesmärk on osutada abi Jõgeva valla elanikele nende toimetulekuraskusi ennetades, kergendades ja kõrvaldades, ning aidata kaasa sotsiaalsete erivajadustega isikute sotsiaalsele turvalisusele ja ühiskonnas kohanemisele.

Teenust osutatakse koostöös valla sotsiaalosakonnaga.

Meil on suurepärane meeskond

Valla erinevaid piirkondi teenindavad piirkonna sotsiaalhooldustöötajaid.

Torma ja Jõgeva sotsiaalmajades tegelevad hoolealustega hooldustöötajad, tegevusjuhendajad, sotsiaaltöötaja, valvetöötajad ja majandustöötaja.

Jõgeval asuvas taaskasutuskeskuses töötab taaskasutuskeskuse töötaja.

Oleme valla hallatav asutus, Jõgeva valla hoolekandekeskus

Jõgeva valla hoolekandekeskuse eesmärk on osutada abi Jõgeva valla elanikele nende toimetulekuraskusi ennetades, kergendades ja kõrvaldades, ning aidata kaasa sotsiaalsete erivajadustega isikute sotsiaalsele turvalisusele ja ühiskonnas kohanemisele.

Teenust osutatakse koostöös valla sotsiaalosakonnaga.

Liitu meiega

Jõgeva Valla Hoolekandekeskus võtab tööle tegevusjuhendaja

Tegevusjuhendajat vajame kogukonnas elamise teenuse pakkumisel. Teenus on mõeldud psüühikahäirega täisealisele, kes tuleb toime enese eest hoolitsemisega ja suudab osaleda majapidamistöödes, kuid vajab päevasel ajal pidevat juhendamist igapäevaelu tegevustes ja…